Kalite Politikamız

ASRAN İNŞAAT, kendi sektöründeki ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine güvenilir, sorunsuz hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.
Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan çalışanlarımız, kalitemizin temelidir. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir.
Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız”dır.

ASRAN İNŞAAT, tüm çalışanların kaliteden sorumlu olduğu yaklaşımıyla “biz” bilincinin yerleştirilmesine önem vermekte ve bireyi birey yapan özelliklere öncelik tanımaktadır.

ASRAN İNŞAAT, yaşamın bütünlüğü ilkesi içinde bireylerin farklılıklarını, onların yaratıcılıklarını, ilke ve değerlerini hep ön planda tutmaya özen göstermiştir.

ASRAN İNŞAAT, “müşteri” kavramını farklı algılayan bakışı ile, sadece dış müşteri (ürünü ve hizmeti satın alan kişi) memnuniyetini değil; çalışanların mutluluğunu da önemsemektedir.

ASRAN İNŞAAT, temel çıkış noktasını, “kurumsal değerlere sahip çıkarak Avrupa Birliği standartında bir inşaat şirketi oluşturmak ve bu sinerji ile ülkemize en kaliteli yapıları kazandırmak ” şeklinde belirlemiştir.